-

JÓGA A MEDITACE

Těší mě, že vás mohu pozvat spolu s ČEDOK na aktivní dovolenou s jógou. kde budu učit jógu a meditace.

KYPR / 7.10. – 14.10. 2023

MEXIKO, MAYSKÁ RIVIÉRA / 9.11. – 18.11. 2023

JÓGA V OBÝVÁKU / kurzy meditace

Spolupracuji s úžasným projektem Jóga v obýváku, kde jsme pro vás připravili 7 vedených meditací a relaxací pro podporu životní pohody. Meditacemi vás provedu já a věřím, že vám mohou pomoci proti stresu a úzkostem a přinést trvalou radost do života.

ART JÓGA / otevřené kurzy v lednu 2024

Art jóga využívá prvky z hatha jógy, kundalini jógy, aktivní imaginace a mindfulness.

Je zaměřena na podporu a rozvoj kreativity. Být kreativní znamená žít naplno a jednat ze své podstaty. 7 týdnů, 7 témat. 

Lidé budou potřebovat jasnou mysl a oporu v duchovní síle, aby se vypořádali s nadcházejícím světem. A s důvěrou můžeme říci, že nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je prostřednictvím jógových technik.

Yogi Bhajan, 1999

HORMONÁLNÍ JÓGA / otevřené kurzy v lednu 2024

Naučíte se cvičit sestavu Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues, kterou potom budete sama cvičit doma. Cvičení celé sestavy trvá cca 30 minut. Cviky sestavy jsou velmi jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou a rovněž ženy všech věkových kategorií.

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE  je přírodní cesta – sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou a stresem. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá ženám jakéhokoli věku při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost.

Hormonální jóga pomáhá při těchto problémech způsobených hormonální nerovnováhou:

• jako podpora a příprava na početí, vhodná také pro všechny ženy od 35 let, kdy se hormonální hladina začíná snižovat, jako prevence a nástroj udržení ženského zdraví.

• ztráta menstruace či ovulace, předčasná menopauza.

• symptomy spojené s hormonální nerovnováhou v období menopauzy (návaly, nespavost, podrážděnost, deprese, emocionální nestabilita, snížení paměti, ztráta vitality, urogenitální suchost, migrény, osteoporóza či osteopénie).

• je vhodná pro ženy jakéhokoli věku trpícími různými gynekologickými problémy (jako je svědění, kvasinkové infekce, záněty, výtoky), premenstruační syndrom (PMS), nepravidelná či bolestivá menstruace, syndrom polycystických vaječníků (PCO).

• je vhodná pro ženy s hormonální nerovnováhou po porodu, po vysazení antikoncepce či ve velkém stresu.

•  při neplodnosti způsobená hormonální nerovnováhou, špatným prokrvením či svalovou křečí v pánevní oblasti.

• na problémy s pánevním dnem, při inkontinenci

• při nedostatečné činnosti štítné žlázy.

• když vám příliš padají vlasy, máte lámavé nehty, suchou pleť a akné.

• pomáhá při syndromu karpálního tunelu.

• pomáhá ženám, které jsou v dlouhodobém stresu.

Celkově zlepší váš zdravotní stav, zvýší pružnost těla, pohyblivost kloubů, posílí plíce, detoxikuje organismus, zvýší metabolismus, vylepší tvar postavy i stav pleti, zvýší imunitu a napomůže omlazení těla i mysli.

Aktivní imaginace pro děti vytvořená v rámci výzvy Nadechni se Česko

Přesunout se na začátek