Umělcova cesta

13 students
Kurz vychází z metodiky knihy Julie Cameron “Umělcova cesta”. Člověk by ale v tomto procesu neměl být sám jen s knihou. Ukazuje se, že podpora zkušeného lektora, podpora celé skupiny, která podstupuje stejnou cestu, je významná a důležitá pro úspěšné dokončení všech úkolů, zvládnutí překážek a odstranění bloků. Knihu navíc obohacuji o vlastní cvičení, aktivní imaginace a rady a zkušenosti, které jsem načerpala za zhruba sedmnáct let své lektorské praxe.

O kurzu Umělcova cesta

Ranní stránky

Umělcova schůzka

Obsah online kurzu

Seberozvojový kurz vás propojí s vnitřním umělcem a přinese do vašeho života tvořivost a nové vědomí. Poznáme a vyzkoušíme – tvůrčí psaní, vědomé rozvíjení vnitřního dialogu, koláž, tanec, kreslení pravou hemisférou, zhotovení svého symbolu a mnoho dalšího. Zformujeme si vizi svého poslání, které nás dokáže vést nejen v tvůrčích chvílích, ale celým životem. Víme, že někde v nás je prostor svobody, kde není strach ani hodnocení, kde naše kreativita dostává šanci růst. V bezpečném a posilujícím prostředí našeho kurzu váš umělec potká Přijetí, Povzbuzení, Podporu, Přátelství, Pokoru, Pozornost, Představivost a Pravdivost.

Proč se učit online

Hlavní výhoda oproti živému setkání je možnost učit se kdykoliv a kdekoliv. Většinou tedy sledujeme kurz z pohodlí domova a v čase, kdy se nám to hodí. Umělcova cesta je rozvržena do jednotlivých týdnů, ke kterým se pojí různá témata. Není možné přeskakovat nebo zaostávat, takže i online kurz stále obsahuje motivační prvek a “nakopne” vás k tomu, abyste téma prožívali a plnili různá cvičení. Informace obsažená ve výukových videích si navíc můžete zapamatovat daleko lépe, protože si video můžete pouštět opakovaně. Online kurz také vychází daleko levněji, protože ceny kurzů Umělcovy cesty (nejen ten můj) začínají na sedmi tisíci korunách.

Cena kurzu

Celý online kurz Umělcova cesta je program na tři měsíce. Obsahuje tři úvodní videa a dvanáct lekcí. Jedna lekce je rozdělena na tři videa. Celková délka jedné lekce je průměrně půl hodiny. Za jednu lekci zaplatíte 350 korun, což je zhruba 11 korun za minutu videa. Mnoho online kurzů je výrazně kratších a proto i jejich celková cena je nižší, ale když jsem si srovnala kurz na stránkách Seduo, kde nabízejí 43 minut Sebevědomé komunikace za 599 korun, je Umělcova cesta ještě levnější. Navíc dostáváte doprovodné materiály a přímou možnost komunikace s lektorem.
Umělcova cesta

Lektor

User Avatar anetapavlova

4,200.00 Kč
Přesunout se na začátek