Jóga a meditace

Nabízím individuální hodiny hormonální jógové terapie, art jógy a kundalini jógy.

Otevírám veřejné kurzy ve studiu v centru Prahy. Nabídka ZDE.

HORMONÁLNÍ JÓGOVÁ TERAPIE  je sestava cviků vycházejících z hatha jógy, kundalini jógy a tibetských technik práce s energií, která byla vytvořená pro ženy s problémy způsobenými hormonální nerovnováhou a stresem. Obsahuje speciální cviky na reaktivaci produkce a harmonizace hormonů, v důsledku čehož zmírňuje nebo odstraňuje nepříjemné doprovodné symptomy menopauzy a rovněž pomáhá ženám jakéhokoli věku při dalších problémech jako jsou polycystické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost.

Během kurzu se mnou se naučíte cvičit sestavu Hormonální jógové terapie podle Dinah Rodrigues, kterou potom budete sama cvičit doma. Cvičení celé sestavy potom tak trvá cca 30 minut. Cviky sestavy jsou jednoduché a zvládnou je i ženy, které nemají předchozí zkušenosti s jógou a rovněž ženy všech věkových kategorií.

Stránky Dinah Rodriguez

KUNDALINI JÓGA podle Yogi Bhajana je jogínská tradice kombinující fyzické cvičení, zpěv manter, meditaci a dýchací techniky. Zesiluje tok léčivé energie v těle a výsledkem cvičení je zlepšení fyzického zdraví a kondice, odstranění stresu a možnost hluboce relaxovat a užívat si života. Je známá jako Jóga vědomí.

Stránky Yogi Bhajana

ART JÓGA propojuje svět umění s jógovou praxí a hlubokou relaxací. Praxe jógy a umění vytváří prostor pro vzájemnou spolupráci rozumového a intuitivního, tělesného a pocitového. Art jóga využívá prvky z hatha jógy, kundalini jógy, aktivní imaginace, mindfulness a arteterapie.