Aktuální

Rétorika pro ženy

Dvoudenní intenzivní trénink s mnoha praktickými cvičeními na zámku Mcely. Vylaďte svůj projev k dokonalosti a spokojenosti. Staňte se autentickým řečníkem.

25. – 26. dubna 2020

Vypněte svého kritika, posílíte umělce

ROZHOVOR PRO MAGAZÍN MAITREA

Od března povedete v Maitree Umělcovu cestu. Tématu kreativity se věnujete už řadu let. Co považujete za hlavní stavební materiál tvůrčích bloků?

V průběhu života zažijeme situace, hodnocení a traumata, z kterých vyvodíme závěry, vytvoříme „program“ o sobě a o světě. Dospějeme například k přesvědčení, že nejsme dost dobří, nezasloužíme si to, nemáme talent, nemá to cenu, a tak dále… A skrz takové názory posuzujeme sebe i ostatní.  Taková přesvědčení pak předurčují náš život. A přitom nám vůbec neslouží, nejsou podporující, často už ani neodpovídají tomu, jací skutečně jsme a co žijeme, ale přesto nás ovlivňují. Ale nejde jen o tvůrčí bloky – obecně blokují naši možnost žít smysluplný život.

CELÝ ROZHOVOR K PŘEČTENÍ ZDE

Hormonální jóga

12. října 2019  I   8.00 – 18.00

Na dvoudenním kurzu budete uvedeni do hormonální jógové terapie – holistické léčebné technicky působící na fyziologické, fyzické, psychické i energetické úrovni. HJT je výsledkem mnohaletého studia a praxe brazilské terapeutky Dinah Rodrigues, vycházející z několika jógových systémů i z moderních vědeckých výzkumů, a na rozdíl od ostatních jógových proudů se zaměřuje – s dobrými výsledky – na zdravou funkci hormonálního systému. Díky svému holistickému, psychosomatickému zaměření představuje HJT alternativu ke klasické alopatické medicíně: vedle toho, že aktivuje tvorbu hormonů a posiluje řadu orgánů (vaječníky, štítnou žlázu, hypofýzu a nadledvinky), napomáhá rovněž udržet tělesné zdraví a kondici, účinně odbourává stres, emoční problémy i nespavost a konečně vede k aktivaci individuální energie (prány) zodpovědné za celkovou kvalitu života.

Místo: Studio Šestý smysl, Široká 14, Praha 1
Lektorka: Aneta Pavlová
Cena: 2 800 Kč

Kouzelná zahrada

Umělcova cesta